Kontakt


Ivo Cicvárek

ivo.cicvarek@ceskatelevize.cz

604 938 119 nebo 736 531 668


Pro pořadatele


Ivo Cicvárek – samostatný písničkářský koncert

Anotace

Vyvážená směs chytrých textů a nápadité hudby v provedení klavír, kytara a hlas písničkáře, jehož album Velký svět bylo nominováno na cenu Anděl.

Zvučení

3 linky, 2 mikrofony (lze zredukovat na 2 linky a 1 mikrofon). Malé čajovny apod. lze pojednat zcela bez zvučení (resp. svépomocí, zajistí Ivo sám).


Ivo Cicvárek a Pavel Čadek (violoncello)

Anotace

Vyvážená směs chytrých textů a nápadité hudby. K Ivově klavíru a kytaře se přidává cello Pavla Čadka plné emocí a barev. Střídají nálady od něžných písní po folkrockovou energii, ne nadarmo byl kdysi Pavel smyčcový metalista. Ivo vychází z nejlepších písní své dlouholeté tvorby: jeho deska Velký svět byla nominována na cenu Anděl.

Zvučení

4 linky, 3 mikrofony (lze po dohodě zredukovat na méně vstupů). Malé čajovny apod. lze pojednat zcela bez zvučení, případně zvučení zajistíme sami.

Poznámka: koncert lze domluvit buď ve variantě: pouze blok Ivo Cicvárka s doprovodem violoncella. Nebo jako celovečerní dvojkoncert, kdy polovinu koncertu tvoří samostatné vystoupení Pavla Čadka (Pavel je vynikající písničkář propagující žánr cellofolk), druhou polovinu Ivovy písně.


Ivo Cicvárek a Velký svět

Ivo (kytara, klavír), Radim (bicí), Jakub (baskytara), Pavel (cello) j.h.

Anotace

Chytré folkové písně oděné jak do jemných smyčcových závojů, tak do folkrockového převleku. Základem je Ivova písničkářská výpověď, nadčasová písňová forma, podaná s aranžérskou vynalézavostí. Klavír, kytara, cello a bicí se proplétají, bouří, utěšují. Tři výborní muzikanti baví sebe i publikum vzájemnou hudební komunikací. Čekejte ty nejlepší písně, které Ivo zaznamenal na mnoha albech: nejen z desky Velký svět, která byla nominována na cenu Anděl.

Zvučení

Dle možností prostoru, stage plan na vyžádání.